Informacje serwisu Condotel.

Blog Condotel

Sadówka według staropolskiej receptury.

Wyborne receptury na likiery i wódki smakowe.

Sadówka to nie tylko polska wioska w powiecie zgierskim, w gminie Stryków, to także wyborny, smakowy napitek spirytusowy. Zapoznaj się z owocowymi recepturami, rozkoszuj się smakami polskich sadów. Poznaj adresy internetowe polskich wódek smakowych o nazwie Sadówka. Owocowe likiery i pyszne wódki smakowe oraz wersja z polskimi znakami (IDN) - Staropolskie receptury na bazie spirytusu.

Receptura nr 6 na bazie dojrzałych wiśni

Sadówka Wiśniowa. Z Wielkopolski inspirowana unikalną polską tradycją tworzenia wódek smakowych, polegającą na maceracji owoców w spirytusie. Kompozycja dojrzewających w słońcu wiśni oraz spirytusu najwyższej jakości i krystalicznej czystej, miękkiej wody z ujęć głębinowych.

Receptura nr 6 na bazie jabłek z nutą gruszki

Sadówka Jabłkowa. Wyborny alkohol z Wielkopolski inspirowany unikalną polską tradycją wytwarzania wódek smakowych. Tak oto powstaje wyjątkowa kompozycja smaku dorodnych polskich jabłek z lekką nutą gruszki oraz najwyższej jakości spirytusu i krystalicznie czystej wody.

Receptura nr 11 na bazie zagęszczonego soku z cytryny

Sadówka Cytrynowa. Wyborny likier z Wielkopolski inspirowany unikalną polską tradycją wytwarzania wódek smakowych polegającą na maceracji owoców w spirytusie. Produkowany tradycyjną metodą na bazie naturalnego, zagęszczonego soku z cytryny oraz spirytusu najwyższej jakości i krystalicznej czystej, miękkiej wody z ujęć głębinowych.


Ilość odsłon wpisu: 31077 | Dodany przez: Administrator | Dnia: 2015-11-28 10:32:24

Ostatnio komentowane.

Dodane dnia: 2016-05-15 13:13:30 przez: Sadowka

1. Sadówka Śliwkowa - Receptura nr 8
Produkt wytwarzany z naturalnych składników, wyborny alkohol z Wielkopolski - kompozycja smaku soczystych śliwek, krystalicznie czystej wody i najwyższej jakości spirytusu (sześciokrotna destylacja). Sadówka Śliwkowa to wyjątkowa kompozycja na bazie dojrzałych śliwek - moc natury.

Wpis w serwisie Condotel jest oznaczony tagami:

sadówka adres wódka likier domena